O nas

Program Złoto prosto z pola stworzyliśmy, aby zebrać w jednym miejscu wiedzę dotyczącą doboru odmian i uprawy kukurydzy. Platforma ta, to coś znacznie więcej niż katalog odmian kukurydzy – znajdziesz tu wiele ważnych informacji dotyczących wszystkich etapów uprawy kukurydzy.

Czym jest Złoto prosto z pola?

Złoto prosto z pola jest platformą, dzięki której specjaliści firmy Chemirol mogą dzielić się wiedzą z Wami – rolnikami poszukującymi rzetelnych informacji o uprawie kukurydzy. Ogromne doświadczenie naszej załogi sprawia, że poza dystrybucją doskonałego materiału siewnego kukurydzy oferujemy także najwyższej jakości doradztwo.

Wieloletnia praktyka pozwoliła nam zbudować imponujące portfolio odmian kukurydzy. Jednak mnogość odmian w ofercie nie jest celem samym w sobie. Szeroki wybór sprawia, że możemy zaoferować optymalne dopasowanie odmian kukurydzy do potencjału stanowiska, jakim dysponują nasi odbiorcy.

Nasi eksperci zadbali, by odmiany kukurydzy, jakie znajdziecie w programie Złoto prosto z pola, spełniały najbardziej wyśrubowane wymagania. Staranna selekcja pozwala nam oferować nasiona kukurydzy o najlepszych właściwościach.

Dlatego niezależnie od tego czy szukasz kukurydzy na słabsze ziemie, czy dysponujesz bardzo dobrym stanowiskiem, niezależnie od tego czy potrzebujesz kukurydzy kiszonkowej, czy ziarnowej – u nas znajdziesz odmianę, która najlepiej wykorzysta potencjał Twojego pola.

Informacje o uprawie kukurydzy

Platformę Złoto prosto z pola sukcesywnie rozbudowujemy o nowe treści dotyczące wszystkich aspektów związanych z uprawą kukurydzy. Zamieszczamy tu porady dotyczące chorób i nawożenia kukurydzy, podpowiadamy, jak zwalczać chwasty w kukurydzy i jak optymalnie przeprowadzić siew kukurydzy.

Jeżeli nie zamiesiliśmy tu artykułu zawierającego informacje, których szukasz, to zapewne jeszcze nad nim pracujemy. Tymczasem skontaktuj się z jednym z naszych doradców, a z pewnością uzyskasz fachową odpowiedź i poradę.

Złoto prosto z pola – jakość i wiedza kluczem do sukcesu

W Polsce uprawa kukurydzy jest jedną z najbardziej popularnych upraw. Ogromne znaczenie dla jej powodzenia odgrywa m.in. wybór odpowiedniego materiału siewnego. W ramach programu Złoto prosto z pola oferujemy plantatorom wysokiej jakości nasiona kukurydzy, które dostosowane są do polskich warunków klimatycznych i glebowych.

Chemirol – dystrybutor nasion kukurydzy

By uprawa kukurydzy była rentowna potrzeba wiele dbałości o właściwe prowadzenie plantacji. Jedną z najważniejszych decyzji jest wybór odmiany dostosowanej do warunków lokalnych i możliwości stanowiska.

Oznacza to między innymi, że kukurydza do siewu powinna cechować się wysokim potencjałem i stabilnością plonowania. Jesteśmy dystrybutorem wielu odmian kukurydzy, które wyróżniają się wysoką odpornością na negatywne czynniki środowiskowe. W naszej palecie odmian kukurydzy znajdują się nasiona doskonale dostosowane do różnych stanowisk. Potwierdzają to liczne pozytywne opinie.

Bardzo ważny jest również wybór nasion kukurydzy dostosowanych do kierunku użytkowania. W Polsce uprawiana jest głównie:

Zdajemy sobie sprawę, z jakimi wyzwaniami zmagają się plantatorzy podczas uprawy kukurydzy. W programie Złoto prosto z pola znajdziesz materiał siewny optymalnie dostosowany do Twoich potrzeb. Zawsze możesz liczyć wsparcie naszych doradców.

Historia Chemirolu

Początki Przedsiębiorstwa Usługowo-Handlowego Chemirol sp. z o.o. sięgają 1990 roku, kiedy to w Mogilnie rozpoczęły się prace nad kompleksowymi rozwiązaniami przeznaczonymi dla rolnictwa.

Złoto prosto z pola – kontakt

Potrzebujesz nasion kukurydzy lub doradztwa w sprawie prowadzenia plantacji? Skontaktuj się z naszymi oddziałami albo wypełnij formularz kontaktowy.

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe „CHEMIROL“ sp. z o.o.

Lokalizacja: ul. Przemysłowa 3, 88-300 Mogilno

tel. (52) 318 88 00

sekretariat@chemirol.com.pl